Krokodýlek Olomouc

Dětské centrum Krokodýlek v Olomouci je jedno z největších na Moravě. Vzniklo v bývalé průmyslové hale na okraji Olomouce v městské části Lazce. Centrum se rozkládá na ploše 3000 metrů čtverečních s 25 atrakcemi.

Děti se mohou vyřádit na trampolíně, horolezecké stěně, v bazénu se šlapacími lodičkami, na motorové dráze, ve velké prolézací kleci a mnoha dalších atrakcích. V patře nad restaurací si můžete zahrát air hokej, mini kuželky. Pro dospělé je k dispozici dokonce klasický i holandský biliard.

Krokodýlka jsme navštívili zatím jednou, ale byli jsme opavdu spokojeni. Velmi příjemné prostředí, atrakce jsou super, lehce zde ztratíte pojem o čase. Oceníte také čistotu atrakcí, což není ve všech dětských centrech úplnou samozřejmostí.

Adresa: Florykova 556, Olomouc, 779 00

Kontakt: +420 739 379 947, recepce@krokodylek-olomouc.cz

Otevírací doba: celý týden 10:00 -19:00 (v pátek a v sobotu až do 20:00)

Ceník je k dispozici zde.

FOTOGRAFIE ATRAKCÍ

Při příchodu dostanete čipové hodinky. Těmito si můžete zamčít a odemčít šatnu a načítáte si na ně případně občerstvení, které při odchodu uhradíte.

V restauraci si vyberete z těstovin, pizzy, klasických minutek, salátů, nebo třeba palačinek. Zakládají si na zdravé přípravě, některé suroviny si sami pěstují.

Můžete si zde udělat narozeninovou párty, nebo třeba firemní večírek.

 

 

Fotky z výletu:

Krokodýlek Olomouc

 

Krokodýlek Olomouc

 

Odkazy:

http://www.krokodylek-olomouc.cz/

http://www.krokodylek-olomouc.cz/atrakce

http://www.krokodylek-olomouc.cz/cenik

No Comments

Leave a Comment